Movies
Ratings
1085
Attack of the Killer Tomatoes!Rated ★ 1.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Assault on Precinct 13Rated ★ 3.5
BigRated ★ 5.0
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 3.0
Body BagsRated ★ 3.5
ThrashRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 4.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 3.0
SinisterRated ★ 3.5
Night and FogRated ★ 3.5
MandalaRated ★ 2.5
V/H/S/BeyondRated ★ 3.0
Oki's MovieRated ★ 3.5
Killer Klowns from Outer SpaceRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The SingersRated ★ 2.0
War MachineRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0