Series
Ratings
35
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- School Season 1Rated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 4.0