Movies
Ratings
232
Pokémon the Movie: Kyurem vs. the Sword of JusticeRated ★ 5.0
Pokémon the Movie: Genesect and the Legend AwakenedRated ★ 5.0
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 5.0
Pokémon the Movie Black: Victini and ReshiramRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
VenomRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Feng ShuiRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0