Series
Ratings
86
True DetectiveRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The Hungry and the HairyRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5