Movies
Ratings
155
GintamaRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
I Belonged to YouRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 5.0- The Black Swindler: MovieRated ★ 4.0
The Gold RushRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
The Garden of Sinners - Chapter 5: Paradox SpiralRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0- WishRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0