Series
Ratings
154
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5- Psick Univ 05 Entry is HereRated ★ 3.5
- Battle of TonguesRated ★ 3.5
- Psick University The 80s Are BackRated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Blue Tower ZeroRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.0