Movies
Ratings
123
Love LetterRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
IntentionRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0