Series
Ratings
21
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 4.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Graceful FamilyRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 1.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0