Movies
Ratings
519
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0