Titles you rated
The Silent Service: The Battle of Tokyo BayRated ★ 4.5
Golden Kamuy Season 4Rated ★ 4.5
Golden Kamuy Season 3Rated ★ 4.5
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
Taira no KiyomoriRated ★ 3.0
Kirin ga KuruRated ★ 4.0
Love and GloryRated ★ 4.5
Mouri MotonariRated ★ 5.0- From the Northern CountryRated ★ 5.0
Kita no kuni kara '83 fuyuRated ★ 5.0
Kita no kuni kara '84 natsuRated ★ 5.0
Kita no kuni kara '87 hatsu koiRated ★ 5.0
Kita no Kunikara '89 KikyōRated ★ 5.0- Kita no Kunikara '92 SudachiRated ★ 5.0
- Kita no Kunikara '95 HimitsuRated ★ 5.0
- Kita no Kunikara '98 JidaiRated ★ 5.0
- Kita no Kunikara 2002 YuigonRated ★ 5.0
Takeda ShingenRated ★ 4.0
High School TeacherRated ★ 4.5