Series
Ratings
53
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 3.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
QueendomRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5