Movies
Ratings
17
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Captain Underpants: The First Epic MovieRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The BFGRated ★ 2.5
The HappeningRated ★ 3.5
War HorseRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 2.5
LincolnRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 2.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.5