Series
Ratings
45
The WhirlwindRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 1.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 3.5
The Man in the High CastleRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 1.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Black SummerRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Cathedral of the SeaRated ★ 0.5
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last Kingdom Season 4Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Tokyo TrialRated ★ 0.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0