Series
Ratings
402
Made In AbyssRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Kaleido StarRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
EveRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Goodbye EarthRated ★ 2.5
Shangri-La FrontierRated ★ 4.0
The Witch and the BeastRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 2.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 3.5
Little Witch AcademiaRated ★ 4.5