Series
Ratings
58
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.5
Ace of the DiamondRated ★ 4.0- 괴물의 시간Rated ★ 1.0
Crime TriviaRated ★ 3.5
Crime TriviaRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 1.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
1899Rated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 4.5- 명탐정 코난 미방송분 1Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0