Series
Ratings
139
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
Foundation Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Andor Season 2Rated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 2Rated ★ 2.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Thick of It Season 4Rated ★ 4.0
The Crown Season 6Rated ★ 3.5
The Thick of ItRated ★ 4.0
The Thick of It Christmas EditionRated ★ 3.5
The Thick of ItRated ★ 4.0
The Thick of ItRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Foundation Season 2Rated ★ 3.0
Foundation Season 1Rated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5