Series
Ratings
29
R U Next?Rated ★ 2.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
UzumakiRated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 3.5
It's NightRated ★ 2.5
HierarchyRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 4.0
CaliphateRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 4.0