Titles you rated
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 3.5
Rent-a-Girlfriend Season 2Rated ★ 3.5
Rent-a-GirlfriendRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.0
Aggretsuko Season 3Rated ★ 3.0
AggretsukoRated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0