Series
Ratings
64
Padam PadamRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
GhostRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0