Movies
Ratings
57
Silent HillRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0