Series
Ratings
50- Jesus Of NazarethRated ★ 3.5
- Cannabis - The Evil WeedRated ★ 3.5
SafeRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0- PrimevalRated ★ 3.5
- PrimevalRated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 4Rated ★ 4.5
VikingsRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
MerlinRated ★ 4.5
MerlinRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.5- Criminal JusticeRated ★ 4.0