Series
Ratings
593
BodiesRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
One Piece Season 2Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 0.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Spring FeverRated ★ 3.5- 러브: 트랙 - 별 하나의 사랑Rated ★ 2.0
- 러브: 트랙 - 첫사랑은 줄이어폰Rated ★ 2.5
- 러브: 트랙 - 퇴근 후 양파수프Rated ★ 3.5
Dear XRated ★ 2.0- Flesh and BoneRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Last Samurai StandingRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The StainRated ★ 2.0- The Road in BetweenRated ★ 3.0