Movies
Ratings
38
Billy ElliotRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0