Series
Ratings
72
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
OzRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 0.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.0
WomanRated ★ 4.5
OzRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Halo Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
ElementaryRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.5