Series
Ratings
40
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
VoirRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Ranking of KingsRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 3.5- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.0
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0