Series
Ratings
113
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Come and Hug MeRated ★ 3.5
NavilleraRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 4.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0