Movies
Ratings
405
SuspiriaRated ★ 4.5
Bring It OnRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
HannaRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.5
Sausage PartyRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0