Series
Ratings
126- New Mobile Report Gundam WRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Dream ProductionsRated ★ 3.5- Fairy TailRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5
Pui Pui MolcarRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 2.5
Hunter X HunterRated ★ 3.5- Soul EaterRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 2.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5