Series
Ratings
11
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0