Series
Ratings
106
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 1.0
AemaRated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0- Izakaya BottakuriRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 1.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.0
River's Edge Investigative Agency OkawabataRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0