Titles you rated
AlwaysRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.0
Bring It On AgainRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0