Series
Ratings
250
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Foundation Season 1Rated ★ 1.5
EveRated ★ 1.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 5.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
The Killing VoteRated ★ 1.5
Mask GirlRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 2.5
Girl From NowhereRated ★ 2.5
Search: WWWRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 1.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 5.0