Series
Ratings
368
Hitori de ShinitaiRated ★ 4.0
Chosen HomeRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Sukiyaki, tonight.Rated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0
WakakozakeRated ★ 3.0- Izakaya BottakuriRated ★ 2.5
The Yuzuki Family's Four SonsRated ★ 3.5
Pension MetsaRated ★ 3.0
Kiyo in Kyoto: From the Maiko HouseRated ★ 3.5
Kitchen Knife and Green Chili PepperRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 4.0
Banshaku no RyuugiRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0