Movies
Ratings
66
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Two Days, One NightRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 1.5
The ThievesRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 3.0