Movies
Ratings
495
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
Hitman 2Rated ★ 2.0