Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Cold Case: The Tylenol MurdersRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
Pale MoonRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Let's Talk About CHURated ★ 3.5- Meet Me After SchoolRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0