Titles you rated
The WitcherRated ★ 3.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 5.0
What If...? Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.5