Movies
Ratings
91
Se7enRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
LooperRated ★ 1.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.0