Series
Ratings
42
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0