Movies
Ratings
30
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0