Movies
Ratings
112
TranscendenceRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.5
Tough as IronRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0