Series
Ratings
134
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
GachiakutaRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 2.0
Space ForceRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Ms. MarvelRated ★ 2.5
While You Are Tempted Season 4Rated ★ 2.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0