Series
Ratings
24
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
My Long Awaited Love StoryRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0