Movies
Ratings
541
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5