Movies
Ratings
17
WhiplashRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0
LavaRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 2.0