Series
Ratings
280
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
Women of the SunRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Sweet SpyRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 2.0
Age of WarriorsRated ★ 2.5
Life Special Investigation TeamRated ★ 3.0
In-soon Is PrettyRated ★ 2.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 2.5
Snow WhiteRated ★ 2.5- Fake FamilyRated ★ 2.5
Yeon GaesomunRated ★ 2.5
Delicious ProposalRated ★ 2.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.5
StyleRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5