Movies
Ratings
321
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5