Series
Ratings
48- Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Best HitRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5- Miss Night and DayRated ★ 4.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
Nightly Photo StudioRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5