Series
Ratings
138
Smiling Friends Season 1Rated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.0
Di Gi CharatRated ★ 4.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.5
Kubikiri Cycle - Aoiro Savant to Zaregoto TsukaiRated ★ 3.0- かってに改蔵Rated ★ 4.5
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.5
Hare+GuuRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 3.0- KiteRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 2.5
Lucky StarRated ★ 4.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Serial Experiments LainRated ★ 3.5- The World God Only KnowsRated ★ 2.5
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 3.5