Series
Ratings
145
The Art of SarahRated ★ 3.0- CasheroRated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
One Spring NightRated ★ 2.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 2.0
LiveRated ★ 1.5
KingdomRated ★ 1.5
Bubble GumRated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
Save MeRated ★ 1.0
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
The Great DoctorRated ★ 1.5
Voice season1Rated ★ 1.5
HeartstringsRated ★ 0.5
Prosecutor PrincessRated ★ 1.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Listen to My HeartRated ★ 2.0